Dr. Marczingós László ügyvéd 15 éve küzd az igazságért, és 2025. április végére győzedelmeskedett.

A RIPORTOT A LEJÁTSZÓRA KATTINTVA HALLGATHATOD MEG (ALÁBB)

Oszd meg, hogy minden érdekelthez eljusson a valóban jó hír!

Óriási jelentőségű a döntés! Ha már kifizetted, ha még nem, ha elárverezték az ingatlanod, ha még nem, kötelessége a magyar bíróságoknak, közjegyzőknek, behajtóknak és a magyar államnak kamat- és költségmentesen korrigálni a jogtalanságokat!

Az ügynek további, nagyon kemény büntetőjogi és politikai vonatkozásai is lehetnek! Fontos kiemelnünk, hogy ezt az eredmény sok éves küzdelem után nem a parlamenti pártok, hanem „egy civil” érte el. SŐT! A kormánypárt (FIDESZ-KDNP)jogalkotással és más módon is kimondottan akadályozta! NEKIK A BANKOK VÉDELME FONTOSABB VOLT !

Oszd meg, hogy minden érdekelthez eljusson a valóban jó hír! A RIPORTOT A LEJÁTSZÓRA KATTINTVA HALLGATHATOD MEG:

Ha most lenne az Országgyűlési választás, akkor melyik pártra szavaznál ?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Figyelem! A Nemzeti Civil Kontroll egy határokon átívelő széles körű baráti közösség és nem „deviza”- hiteles érdekvédelmi szervezet!
Ennek ellenére arra törekszünk, hogy azok a hírek, vélemények, károsulti gondolatok, valamint jogászi, ügyvédi és pénzügyi szakértői vélemények, dokumentumok, bírósági ítéletek melyek a „fősodratú” médiában nem kapnak publikációs felületet, politikai és gazdasági nézetektől függetlenül nálunk megjelenjenek. Ezáltal is elősegítve a károsultak szélesebb információszerzésének lehetőségét.
A Nemzeti Civil Kontroll szerkesztősége a devizakárosultak részére nem ad, és soha nem is adott jogi tanácsokat, utasításokat és nem végez jogi képviseletet sem. Az oldalainkon fellelhető dokumentumok, olvasói gondolatok, ügyvédi, szakértői vélemények kizárólag azok szerzőjének véleményét tükrözik, melyet a szerkesztőségünkhöz a szerzők közlés céljából eljuttattak, illetve az internetes portálokon, vagy közösségi média felületeken bárki számára hozzáférhető forrásból származnak, melyeket oldalainkon másodközlésként megjelentetünk. Ezen dokumentumok és információk hasznosságát, vagy valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni. Természetesen ezek a dokumentumok, írások, illetve gondolatok szabadon felhasználhatóak, de a Nemzeti Civil Kontroll kizár minden felelősséget a felhasználásukból eredő esetleges károkért. Konkrét jogi probléma esetén kérjük, hogy forduljon ügyvédhez. FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK, COOKIE HASZNÁLAT, GDPR-ADATVÉDELEM

Ajánlott cikkek