Mint Önök is hallhatták, lemondott a PSZÁF (Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete) két alelnöke és a PBT (Pénzügyi Békéltető Testület) elnöke.
Ha igazak a hírek, akkor fejenként közel 20 millió végkielégítéssel távoznak. Most kell rásegíteni a folyamatokra, az időzítés kiváló. Ezek túl kis fejek ahhoz, hogy érdemi változás történjen, és hogy ezzel beérjük.
Holnap délelőtt a Kúria tárgyalása lesz deviza ügyben. Sajnos sokan nem látják, hogy a Kúria elé terjesztett jogerős ítéletben mekkora csapda és törvénytelenség rejlik. Ugyanis a táblabíróság ítéletében kimondta, hogy semmis a deviza-kölcsönszerződés, mert a kereskedelmi árrés százalékos mértéke nincsen feltüntetve a THM-ben. Emberek, fordítsuk ezt meg, és akkor minden világossá válik. Ha tehát feltűntették volna a kereskedelmi árrés százalékos mértékét, akkor jogos lenne ennek a felszámítása? Egy frászt. Kölcsön jogcímén nem számolhatnak fel kereskedelmi árrést, az nem merülhet fel.
Emberek, nyíljon ki mindenkinek az elméje. Most készítik elő a Csányi Sándorok bűntető felelősségre vonásának elkenését, és azt, hogy több százmilliárd forintot visszafizessenek az adósoknak, a kifosztottaknak, a megnyomorítottaknak!
Arra kérek mindenkit, hogy az elmúlt néhány óra eseményeinek következtében, hogy aki tud, az jöjjön el a Markó utcába holnap reggel a kúria elé!
Ha bejutok, részt veszek a tárgyaláson, ha nem, akkor kint leszek Önökkel.
Mindenki nyomtassa ki egy A4-es papírra, hogy:
Elég volt!
A Haza nem eladó!
Az emberek nem foszthatóak ki!
Ezt a papírt pedig tűzzék a mellkasukra!
Kis halakkal nem érjük be. A maffia-fejeknek hullnia kell. 2009-ben más volt a helyzet, akkor kevesebbel is beértük volna. El is mondtam ezt akkor az uraknak, lassan, hogy mindenki értse, de hát nem akarták érteni.
Aki tud, legyen ott holnap reggel a Markó utcában, a Kúria előtt.
Kötelez erre egy kifosztott ország, az elhalálozottak árvái, és a méltóságunk.
A dominó megindult, segítsünk rá, emberek!
Találkozunk holnap a Markó utcában!
Köszönöm, Kásler Árpád
Honlap-törési kísérlet…
Emberek, jó úton haladunk, berosáltak!
A telefonos hanganyag üzenet közzététele után fél órán belül 30 próbálkozás volt, hogy feltörjék a honlapot. Kérek mindenkit terjessze minden lehetséges csatornán, szájról-szájra, házról-házra.
Kásler Árpád
Adminisztrátori hozzászólás:
A törés jellege brute-force (nyers erő) amihez nem árt, ha a felhasználó nevet ismeri a feltörő…. egyelőre még ezt sem sikerül eltalálni…
Néhány figyelmeztető üzenet:
This notice is to inform you that someone at IP address 193.169.32.8 tried to login to your site ”Kásler Árpád honlapja” and failed.
The targeted username was admin
The IP address has been blocked for 60minutes.
This notice is to inform you that someone at IP address 49.207.208.14 tried to login to your site “Kásler Árpád honlapja” and failed.
The targeted username was kaslerarpad
The IP address has been blocked for 60minutes.
This notice is to inform you that someone at IP address 2.132.30.194 tried to login to your site ”Kásler Árpád honlapja” and failed.
The targeted username was admin
The IP address has been blocked for 60minutes.
Az érintett IP címek:
182.185.1.142 – Pakistan, Islamabad
110.77.218.239 – Thailand, Chiang Mai
187.199.3.237 – Mexico, Mexico
81.213.30.39 – Turkey, Ankara
46.230.83.30 – Saudi Arabia, Dammam
37.143.134.238 – Kyrgyzstan, Bishkek
91.235.176.100 – Bulgaria, Sofia
49.207.208.14 – India, Hyderabad
193.169.32.8 – Russia, Moscow
2.132.30.194 – Kazakhstan, Almaty
41.108.48.210 – Algeria, Algiers
187.79.14.171 – Brazil, São Paulo
1.1.190.115 – Thailand, Bangkok
176.205.24.37 – United Arab Emirates, Abu Dhabi
46.221.132.166 – Turkey, Istanbul
41.100.217.223 – Algeria, Algiers
197.148.53.67 – Angola, Luanda
31.29.17.157 – Netherlands, Alkmaar
106.159.134.79 – Japan, Tokyo
202.131.234.244 – Mongolia, Ulaanbaatar
190.236.3.112 – Peru, Lima
113.53.88.240 – Thailand, Songkhla
182.52.53.208 – Thailand, Bangkok
194.204.64.14 – Switzerland, Zuerich
2.180.42.79 – Turkmenistan, Ashgabat
1.4.177.76 – Thailand, Bangkok
125.26.82.176 – Thailand, Bangkok
190.236.208.173 – Peru, Lima
…és még sokan mások… Hát ennyi [admin]
Figyelem! A Nemzeti Civil Kontroll egy határokon átívelő széles körű baráti közösség és nem „deviza”- hiteles érdekvédelmi szervezet!
Ennek ellenére arra törekszünk, hogy azok a hírek, vélemények, károsulti gondolatok, valamint jogászi, ügyvédi és pénzügyi szakértői vélemények, dokumentumok, bírósági ítéletek melyek a „fősodratú” médiában nem kapnak publikációs felületet, politikai és gazdasági nézetektől függetlenül nálunk megjelenjenek. Ezáltal is elősegítve a károsultak szélesebb információszerzésének lehetőségét.
A Nemzeti Civil Kontroll szerkesztősége a devizakárosultak részére nem ad, és soha nem is adott jogi tanácsokat, utasításokat és nem végez jogi képviseletet sem. Az oldalainkon fellelhető dokumentumok, olvasói gondolatok, ügyvédi, szakértői vélemények kizárólag azok szerzőjének véleményét tükrözik, melyet a szerkesztőségünkhöz a szerzők közlés céljából eljuttattak, illetve az internetes portálokon, vagy közösségi média felületeken bárki számára hozzáférhető forrásból származnak, melyeket oldalainkon másodközlésként megjelentetünk. Ezen dokumentumok és információk hasznosságát, vagy valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni. Természetesen ezek a dokumentumok, írások, illetve gondolatok szabadon felhasználhatóak, de a Nemzeti Civil Kontroll kizár minden felelősséget a felhasználásukból eredő esetleges károkért. Konkrét jogi probléma esetén kérjük, hogy forduljon ügyvédhez. FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK, COOKIE HASZNÁLAT, GDPR-ADATVÉDELEM